Akumulátorový Roztřepené Konce Vlasů Zastřihovač pro Muže a Ženy Obsahuje Pevné 1/4" Trim Nastavení, Obsahuje Vlasové Doplňky a přepravní Taška

Dostupnost: Skladem

974.28 Kč 496.80 Kč

Popis produktu

Přímé prodeje personál kontaktovat zákaznický servis whatsapp:+8613078411339

➤【 ZDRAVĚJŠÍ VLASY 】 : Roztřepené konečky jsou zhouba vlasy řízení a ořezávání udržet ty zdravé locs může být skutečný hádka. Pokud roztřepené a poškozené konce nejsou odříznuti, že způsobí další škody, jako jsou nadále rozdělit celou cestu nahoru po vlasu. S konzistentní ořezávání, matné, poškozené, bez života vlasy, může být oživen, aby se jejich chlouba.

➤【 SALON VÝSLEDKY DOMA 】 : už Žádné čekání týdnů na vlasy jmenování, nebo se strachovat o řezání příliš mnoho délka off doma. To využívá svou jedinečnou, patentovanou technologii pro vedení pramenů vlasů, rovnoměrně proudit dovnitř a ven v celé vlákno stráže, zatímco lopatky snip nežádoucí končí, takže zdravé vlasy pramenů, nedotčené. Žádné další misce řezací technika z máminy nůžky.

➤【 RYCHLÝ, BEZPEČNÝ a SNADNÝ-K-POUŽITÍ 】 : Ať už jste profesionální salon nebo zaneprázdněný pobyt-at-home máma, To je rychlý, bezpečný a snadný-k-použití řešení pro správu a odstraňování split-končí. Jednoduše rozdělení vlasy do sekcí, a běží každý oddíl pomocí nástroje, jako byste s plochou žehlička, budete rychle a bezpečně odstranit mrtvé, poškozené a roztřepené konečky. Je to tak jednoduché. Žádné nůžky, nože, nebo předčasné vlasy jmenování nutné.

➤ 【 PROFESIONÁLNÍ PATENTOVANÝ DESIGN 】 : unikátní patentovaná technologie je speciálně navržena tak, aby snip konce, ne délku. To vede vlasy přes pramen dozorci je nutí stát rovně nahoru, jak se dostat do středu tabulky, vystavovat mrtvé a zlomené konce. Čepel pak nůžkami poškozené tipy přibližně o 1/8 palce. 1/4 v., v závislosti na distanční nebo korekce nastavení, které jste vybrali, takže dlouhé, zdravé prameny zcela nedotčené.

Překvapení ★★★ Překvapení ★★★

Dobrou Zpětnou Vazbu Odměnu!: $3 kupón a dárek pokud se poskytnout 5-Hvězdičkový zpětnou Vazbu + 4 Obrázky.

  • Typ Položky: Zastřihovač Chloupků
  • Komoditní Certifikace Kvality: 3C
  • Původ: KN(Původu)
  • 200000204: 200002927
  • Materiál: ABS
  • Značka: RESUXI
  • Číslo Modelu: D0076

Recenze

Evergl1de3 | 2020-12-16

It came exactly the same as the photos I loved it missing to try it to see how it works and what results you get, but it brings a little load and if the mechanism works well. He arrived very fast in Mexico about two weeks. Shipping with Ali express standard

5 / 5

Nemanja14 | 2021-01-31

Very good product, I recommend!! Well removes, I put 5 stars!

5 / 5

Xtvgbjyfn | 2020-12-01

Like the picture, it works. I still need testing but looks very good.

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší