DIN rail Stmívací Modul, 2 Kanály, 3.3 V/5V logika, AC 8A/300V na kanál

Dostupnost: Skladem

160.73 Kč

Popis produktu

Svorkovnice

XH záhlaví

Muž pinheader

============================================================================================================ DIN rail Stmívací Modul pro ovládání lampy, motory, ohřívače, 1 Kanál, 3.3 V/5V logika, AC 300V/8A Přehled Produktu

AC Stmívač je určen pro ovládání střídavého napětí, které mohou přenášet proud až do 300V (8A) (TRIAK BTA16 pro 600V/16A, ale nedoporučujeme to až moc na této úrovni). Ve většině případů, Stmívač slouží k zapnutí/VYPNUTÍ napájení pro žárovky nebo topné prvky, to může být také použit v ventilátory, čerpadla, čističe vzduchu, e.t.c.

V poslední době, Stmívače se stala často používán rozhodnutí pro smart home systémy. Například, když potřebujete plynule měnit jas světla. Lampa je pomalu zapnutí nebo VYPNUTÍ, vytváření příjemné atmosféry. Stmívač funguje nejúčinnější se žárovkami. To je méně stabilní s nízkým jasem LED lampy, ale se středním a vysokým jasem to bude provádět solidní práci. Všimněte si, že luminiscenční lampy (výbojky) nepodporují stmívání.

Napájecí část stmívače je oddělena od řídící části, aby se vyloučila možnost vysoce aktuální přerušení mikrokontroléru.

Na logické úrovni je tolerantní k 5V a 3,3 V, proto může být připojen k mikrokontroléru s 5V a 3.3 V úrovni logické.

V Arduino, stmívač se ovládá RBDdimmer.h knihovna, která používá externí přerušení a doba zpracování přerušení. To zjednodušuje kódu psaní a dává více čas zpracování pro hlavní kód. Což je důvod, proč můžete ovládat více Stmívačů z jednoho mikrokontroléru.

Si můžete stáhnout RBDDimmer.h knihovna a několik příkladů v "Dokumenty" nebo na GitHub. Jsme neustále aktualizujeme naše knihovna, tak doporučujeme zkontrolovat webové stránky aktualizace, nebo se přihlásit k odběru našeho newsletteru.

Stmívač je připojen k Arduino řadiče přes dva digitální piny. První (Nula) pro ovládání absolvování Fáze Null AC, která se používá k zahájení přerušení signálu. Druhý (DIM/PSM) k ovládání (dim) aktuální.

Všimněte si, že Žádné vyžaduje připojení k určené piny mikrokontroléru (které jsou různé v závislosti na modelu Uno, Nano, Leonardo, Mega), protože je vázána na mikrokontroléru přerušení. Teorie:

Stmívání může být dosaženo tím, Pulse Skip Modulace: Metoda 1 — Jeden nebo více cyklů (sinusový signál) jsou převedeny na zatížení, zatímco následující jeden nebo několik cyklů jsou blokovány. Metoda 2 — Částečného převtělení z každé sinusové zatížení. Metoda 3 — Generace modulovaný plný sinus signál o různých kmitočtech až do několika set Hz. Tato metoda vyžaduje specializované výkonné generátory STŘÍDAVÉHO proudu s různými modulace.

Metody 1 a 2 jsou nejjednodušší provést s pomocí Stmívače a kód programu: v obou případech je potřeba obvod, který detekuje žádné křížení a může ovládat TRIAK. POZNÁMKA: nedoporučujeme používat stmívače s LED, luminiscenční lampy nebo jiné svítilny s vestavěným-in jas regulátor! Specifikace Výkon až 300V (8A) AC frekvence 50/60 Hz TRIAK BTA16 — 600B Izolace Optronu Logické úrovně 3,3 V/5V Nulový bod Logické úrovně Modulace (DIM/PWM) logické úrovně NA/OFF TRIAK Signál proud >10mA Prostředí: Pro vnitřní a venkovní použití Provozní teplota: -20°C až 80°C Provozní vlhkost: Suché prostředí, pouze ROHS3 Kompatibilní Dokumenty

Dokumenty (manuály, schémata, atd), odkazy: https://robotdyn.com/Mod-Dimmer-5A-1L-EN —angličtina; — Rusko.

Knihovna a skici příklady: Stmívač Knihovna (RBDdimmer.h): https://github.com/RobotDynOfficial/RBDDimmer Diskuse a podporu na FB: https://www.facebook.com/342167936199454/posts/623343184748593/ Video kanál: https://www.youtube.com/channel/UCh3PdwD_x7tg5sUUt3EfpfQ/videos

 • stav: Nové
 • logika: 3.3 V/5V
 • Zero-Cross Optoisolator: MOC3021S
 • Původ: KN(Původu)
 • triak: BTA16-600B na kanál
 • Balíček: SMD
 • vac: MAX 300V/8A na kanál
 • Číslo Modelu: Mod-Stmívač-8A-2L
 • Provozní Teplota: STANDARDNÍ
 • Napájecí Napětí: MAX 300V
 • Značka: RobotDyn
 • Typ: Logiku ICs
 • Ztrátový Výkon: STANDARDNÍ

Recenze

Avrill52 | 2020-12-07

As described

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší