Popis produktu

INFORMACE O VÝROBKU

Hlavní Funkce:

1. Ultravysoké série: vysoká frekvence, který je schopen tepla Φ 0,1 mm obrobku.

2. Malé rozměry, nízká hmotnost, nízká poruchovost a zachování energie. (což může ušetřit sílu o 70% ve srovnání s sklo-keramické vakuové trubice vysokofrekvenční ohřev stroje)

3. To může zajistit pevné svařování bod, který je příjemný a jemný vzhled, integrál, geometrické konfigurace, dokonalý povrch obilí, kompletní krystalová struktura vnitřní kovové části, omezený žíhání rozsahu a odstranění zjevné svaru uzel.

4. O deset typů chyba ochranu a zobrazení přes-proud, přes-napětí, nedostatek vody a fáze chybí, může poskytnout vyšší spolehlivost a životnost.

5. To je aplikován na svařování spojky a vložky používané v kovové sklářské výroby, jakož i elektrické spotřebiče a elektroniku, průmysl, non-kontaktní svařování vnitřních částí malé velikosti relé, vysokotlaké chladicí části, pokrývky hlavy, ozdoby, kovové ozdobné předměty umění, zboží.

HTG-03AC Aplikace :

1. Pájení materiálů: mědi a mosazi, pájení na tvrdo, wolframu oceli a nerezové oceli, pájení na tvrdo, železo a měď pro tvrdé pájení, hliník a pájení mědi a dalších kovů, pájení na tvrdo.

2. Brýle svářečské, rybářské nářadí, svařování, hardware spotřebiče svařování.

3. Karbid viděl a viděl zub svařování, karbidu čepel svařování.

4. Šperky, hodinky svařování.

5. Elektronický průmysl: motor rotor hot-spolupracovat, elektrody stříbrné pájení a pájení cínu.

6. Kovové implantáty, žárovky bojovat elektrody.

7. Kapela příslušenství pájení, golfové hlavy, svařování potrubí.

8. Komunikační zařízení, pájení, měděné koaxiální kabel konektor pájení atd.

Hlavní Části Úvod :

1.Německo SIEMENS, INFINEON IGBT Modul. ( 40-60KHZ kmitočet oscilací, rychlá doba odezvy, supervysoké stabilitu, téměř rozstřik-zdarma svařování )

2. Japonské Nichicon elektrolytický kondenzátor. ( filtrační kondenzátor )

3. Importované tranzistor integrovaný blok.

4. Všechny vodní dýmky použití termostabilita, Vysoká odolnost proti tlaku nejlepší kvalitu materiálu.

5. Hlavní karta, signál, okruh, disk obvod,řídicí obvod deska a komponenty jsou přijata:Toshiba, Hitachi,Motorola, Číny top výrobce.

6. Mezinárodní pokročilé all-solid-state polovodičové výkonové zařízení.

7.Technické výhody:perfektní ovládání, alarm zobrazovací obvod, stále plně automatické sledování frekvence, kontinuální nastavitelný výkon, bezpečné, spolehlivé ochrany,jasné a přesnost zobrazení dat a etc.

8. Převahu Výhody: rychlý ohřev, široké použití, malé rozměry, snadná instalace, jednoduché ovládání, nízká spotřeba energie, vysoká účinnost.

APLIKACE DIAGRAM ZAŘÍZENÍ

FAQ

Jste výrobce nebo trad společnosti?

Jsme výrobce. Naše továrna vyrábět a vyvážet všechny druhy indukční ohřev stroj. Také jsme schopni navrhnout a vyvinout indukční ohřev stroj dle vašich požadavků.

Vřele vítáme vás k návštěvě naší továrny a kontaktujte nás.

Května mám zkušební vzorek před objednávku?

Ano, vzorek test bude k dispozici v případě potřeby.

Jak se o standardní dodání?

Pokud máte úložiště bude 1den.pokud máte k výrobě 7-10 dní. Naše společnost poskytuje just-in-time dodávky.

Pokud je zařízení poškozené, co mám dělat?

Pokud je chyba způsobena non-umělé důvodu, V záruční době (1 rok) , zašleme náhradní díly zdarma. A poskytují technický konzultant pro kdykoliv.

Jak se o své továrně služby?

Předprodejní servis:

1: doporučíme nejvhodnější stroj pro vás

2: můžeme nabídnout testování vzorků podporu.

V-prodejní servis:

1: Budeme vyrábět zařízení podle příslušných technických norem.

2: Přísně kontrolovat stroj před porodem

3: Dodání na čase.

Po-prodejní servis:

Pokud máte jakékoliv dotazy, po obdržení zboží, prosím, neváhejte nás kontaktovat. My vám poskytne nejlepší řešení

Proč si vybrat vás?

Více než 10 let zkušeností v oblasti indukčního ohřevu pole. Naše topení vybavení exportovat do Amerika , Rusko, Jihovýchodní Asii, Africe a Evropě atd. Rychlé, včasné dodání a spolehlivý poprodejní služby Zákazníkům A Kvalita na prvním místě.

Přijímá nejnovější MOSFET , IGBT napájecí jednotky a frekvenční konverze řídicí techniky s vysokou účinností, nízkou spotřebou energie a vysokým výkonem. (Použijte Německo SIEMENS INFINEON NA IGBT)

DOPRAVA

TOVÁRNA NA INFORMACE

O nás:

Dongguan Haituo Elektromechanické Zařízení, Je postaven v roce 2007, Je profesionální výrobce indukční ohřívací zařízení. Naše společnost může navrhovat a vyrábět zařízení pro sváření, tepelné zpracování zařízení a non-standard automatické svařovací zařízení různých produktů podle potřeb zákazníků, aby vyhovovaly potřebám zákazníků, vlastní výroba a vývoj speciální vstupní napětí pro různé úrovně napětí v některých zemích. Střední a vysoké frekvence indukční ohřívací zařízení.Prodáváme zařízení pro celé slovo, včetně Ameriky, Ruska, Jihovýchodní Asie, Afriky a Evropy atd., A my jsme vždy pevně věřím, že naše nejlepší kvalitu a služby, aby zákazníci věří v nás.

  • Moc: 3KW
  • Značka: hairuituo
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: HTG-3AC
  • Napětí: 220V

Recenze

Trishconnolly7 | 2020-12-19

Very happy with the purchase, the seller fulfilled everything agreed, the machine looks good quality I just have to tell the seller that it should include a mobile base for the inductor. I arrive in Argentina in 13 days since I dispatch it by UPS, I would have preferred DHL but it's more expensive. The seller divided the payment into 2 so you can pay with two credit cards. I'm sure he'll buy again. I hope Argentina stops collecting so many taxes. I paid $400 customs tax and local UPS service. fob value $ 750u

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší