9-12V power conversion palubě 4.2 Bluetooth, audio vstup, nahrávání rádia zobrazení textů APE, FLAC, WMA, WAV, MP3 decoder board

Dostupnost: Skladem

340.78 Kč 306.66 Kč

Popis produktu

Popis Produktu

popis produktu:

1. LCD displej: Je možné zobrazit název Čínské a anglické písně, zkopírujte písně a odpovídající soubory s texty do U disk ve stejnou dobu, a zobrazovat texty přehrávané skladby synchronně.

2. V USB/SD režimu: krátce stiskněte pro přehrávání pauza/Fm v režimu rádia: Krátký stisk pro automatické vyhledávání stanice.

3. BT/USB/SD režimu: Krátký stisk je poslední skladbu, dlouhý stisk je snížení objemu. / Fm v režimu rádia: Krátký stisk je poslední, dlouhý stisk je snížení objemu. / AUX režim: Dlouhým stiskem je snížení objemu.

4. USB/SD režimu: Krátké kliknutí je volitelné dálkové ovládání číslo 10

5. BT/USB/SD režimu: Krátký stisk pro další skladbu a dlouhým stisknutím tlačítka pro hlasitost plus/Fm režimu: Krátký stisk pro další skladbu a dlouhým stisknutím tlačítka pro hlasitost plus/AUX režimu: Dlouhým stisknutím tlačítka pro hlasitost plus.

6. REC Nahrávání Tlačítko: Stiskněte toto tlačítko během USB/SD pracovní doba nahrávat hlas z MIKROFONU portu.Délka záznamu závisí na kapacitě U disk nebo SD kartu používá.

Stisknutím tohoto tlačítka při přehrávání hudby U disku s nahrávání souborů, to může rychle zastavit nahrávání souboru pro přehrávání, takže uživatelé mohou rychle najít nahrávání souborů. (Ve AUX, USB/SD, FM, pokud žádné zařízení, U disk a SD je připojen, stiskněte dlouze tlačítko REC tlačítko na dobu 2 sekund k zahájení nahrávání.V procesu nahrávání, krátce stiskněte REC tlačítko pro ukončení nahrávání a přehrávat obsah jen zaznamenal.Když uživatel je poslech hudby v U/SD, může rychle snížit nahrávání souborů k přehrávání, jako je například aktuální nahrávání souborů, které uživatel poslouchá.Nechtějí být schopen vymazat aktuální REC nahrávání souboru stiskem tlačítko MODE po dobu 2 sekund v procesu hraní nahrávání souborů, prosím, být jisti, není odstranit obsah.

7. USB/SD boot-up výchozí nastavení pro plný kruhový přehrávání.Stiskněte toto tlačítko pro přepnutí na jednotlivé kruhové přehrávání.

8. MODE key: Krátce stiskněte tlačítko AUX/USB/SD/BT/FM přepínat mezi několika režimy. / Stisknutím tohoto tlačítka odstranit v současné době hraje nahrávání souboru při přehrávání souboru záznamu.

9. EQ klíč: Při přehrávání USB/SD hudby, stiskněte tuto klávesu pro přepínání mezi pěti druhy EQ zvukové efekty.

10, přijímač.

11. U-disk zásuvka, podpora dual bezztrátový formát dekódování APE, FLAC, WMA, WAV, MP3, atd.

12. SD card socket, podporuje dual bezztrátový formát dekódování APE, FLAC, WMA, WAV, MP3, atd.

Název Bluetooth: Bluetooth Podpora 32G paměťová karta

1. Digitální zemnící vodič a analogové uzemnění: (když nezávislá vinutí transformátoru je napájen, zemnící vodič je připojen.) (když je baterie box je použitý, zemnící vodič je zvlášť.)

2. Základní deska power interface 5V, (pozor na pozitivní a negativní póly nepřipojujte zpět).

3. Levý a pravý kanál audio výstup.

4. AUX1 externí vstupní signál.

5. AUX2 externí vstupní signál.

6. 12V baterie displej rozhraní: (detekce napětí pod 5.8 V. symbol baterie není jasné, 5.8 V-9.5 V první sítě bliká, 9.5 V-10,5 V jedné mřížce je vždy jasné, 10.5 V-11,5 V dvě mřížky je vždy jasné, 11,5 V nebo více, tři mřížky zobrazuje uveďte plný výkon, věnujte pozornost na aktuální design nejvyšší detekce napětí by nemělo překročit 22V); když baterie je nižší než 8,5 V, stroj má vyzve uživatele, aby dal elektřinu.Nabíjení baterie může chránit baterii z vypouštění.Když baterie je nižší než 8,5 V, systém automaticky zobrazí Podpětí a přestane pracovat.Pokud tento produkt není aplikován na baterie detekční systém, default pracuje státu.

7. Fm rádio anténa rozhraní.

8, MIC nahrávání.

9. Provozní funkce klíče a dálkové ovládání vedoucí externí rozhraní (tento produkt má 8 tlačítek s panel a přijímač hlavy, které musí být rozšířen).

10. Master Volume Encoder Rozhraní.

Věnujte, prosím, pozornost výběru balení: (1)5V balení (2)12V přepočítací board

přejeme vám šťastný nakupování

  • Číslo Modelu: 12V power conversion rady
  • Značka: HJXY
  • Použití: Univerzální
  • Frekvence: 433 MHz
  • Kanál: 1
  • Bezdrátová Komunikace: RF
  • Balíček: No

Recenze

Juanjo 4ta Grone | 2020-12-23

Excellent the best because it displays the name of songs.

5 / 5

Sisca Alvionita | 2020-11-12

Very fast excellent seller recommended

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší