KERUI Mini Kamera-Endoskop 7mm Flexibilní IP67 Vodotěsný Micro USB Inspekční Boroskop Fotoaparát pro Android, PC 6 LED Nastavitelný

Dostupnost: Skladem

205.59 Kč 102.79 Kč

Popis produktu

Pokud budete potřebovat WI-fi Endoskop, prosím, klikněte na obrázek níže pro koupit.

KERUI Flexibilní Endoskop Fotoaparát Mini IP67 Vodotěsný Inspekce Boroskop Fotoaparát pro Android, PC 6 Led diod Nastavitelná 7mm

Věnujte, Prosím, Pozornost:

1. Naše KERUI endoskop fotoaparát funguje Pouze withAndroid systém telefonu(viz výše 4.2) , nepodporuje iOS systému.

2. Váš Android Telefon musí podporovat OTG funkce. 3. Váš Android Phonemust podporovat připojení externího fotoaparátu. Poznámka: Pokud váš telefon je Samsung model, prosím, ujistěte se, že to může podporovat tři body výše, než objednání. Pokud si nejste jisti, zda to může fungovat s telefonem, prosím, kontaktujte nás jako první. Jinak, budeme nenese odpovědnost, pokud váš telefon neodpovídá našeho produktu. Jak zjistit, zda váš telefon má funkci OTG:

a. Musíš mít OTG kabel. b. Použijte OTG kabel k připojení telefonu s některých zařízení, jako je klávesnice, myš, disk U, a pak můžete použít normálně, to znamená, že telefon má funkci OTG.

Pokud máte strach, váš telefon můžete použít tento endoskop, pak si můžete koupit naše Endoskop s 4,3 Palcový Displej, NENÍ třeba pro připojení telefonu a PC, nepotřebujete APLIKACE. Tak snadné a pohodlné, prosím, klikněte na obrázek níže pro koupit.

Jak používat:

1. Na Android telefon:Skenování QR kód na Manuál k instalaci APLIKACE, nebo z CD nainstalovat APLIKACI, nebo stáhnout odkaz pro instalaci APLIKACE,pak se objeví ikona na mobilní desktop, klepněte na ikonu, produkt je k dispozici pro použití. To je velmi snadno ovladatelný této android endoskop, stačí stáhnout APLIKACI a vloží endoskop ve vašem zařízení, APLIKACE bude automatické uznávání to , a pak začít používat ! (Prosím, ujistěte se, že váš telefon má funkci OTG a podporuje externí fotoaparát.)

2. Na Počítači:Nainstalujte software v počítači fistly (z CD, nebo si jej stáhnout z internetu), pak otevřete software, vložte fotoaparát k počítači, ovladač bude nainstalován v počítači automaticky. Po tom tento fotoaparát může být použit na počítači pomocí softwaru.

POZNÁMKA:

Prosím, zkuste skenovat QR kód pro stažení aplikace, pokud se manuál aplikace nefunguje.

Pokud budete potřebovat pro TYP C, prosím, klikněte na obrázek níže pro koupit

Vlastnosti:

1. Nejnovější model pro telefony Android,můžete vzít fotografie,video a zvukový záznam, a fotografie & video soubor bude přímo uložen ve vašem Android mobilní telefon, celý proces záznamu zkontrolujte, pohodlné pozorování a následné analýzy.

2. To má otáčení kola používá pro nastavení jasu 6 LED světla tak, aby práce v některé oblasti bez dost světla.

3. To je IP67 Vodotěsný Fotoaparát s Micro USB na USB kabelu. To může být také použit na počítačích.

4. Ideální pro intraorální kamerový systém, podvodní fotoaparát, vodotěsný Mikro-kamery, motorová vozidla, detektor, kanalizační potrubí detektor.

5. Nejlepší pro vyhledávání a záchranu osob, trestní a vlastní detektor, archeologické zjištění, PCB detekce, domácí péče, leteckého a vesmírného průmyslu.

6. Péče a traktory průmysl, ropné vrty průmysl, staveb a tak dále.

Specifikace: * Zbrusu Nový a vysoce kvalitní , takže je snadné použití. * Vestavěný 6 LED světla (Jas a vyfotit Kontroly) * délka Kabelu: 1M/1.5 M/2M * průměr Čočky: 7mm * Drát Typ: Měkký Kabel * Vodotěsné drát endoskop * úhel Pohledu: 66 * focení a video nahrávání * Rozlišení : 640*480(VGA) * LED: 6 Bílých LED Jasným světlem * Ohnisková vzdálenost: 3 cm do 8 cm * Vodotěsné úroveň: IP67 * Podpora systémů: Android /Windows 2000 / XP / Vista / 7 * Teploty: -20 ~ +85.stupeň

FAQ:

Otázka Jestli koupit tento endocope, Jakýkoliv požadavek na mobilní telefon ? A. Pls ujistěte se, že vaše Androidtelefon (systém 4.1 výše)s Funkcí OTG a lze připojit s Externí Kamerou. Pokud to nebude fungovat, pleasechange jiného telefonu se systémem android a tyto podmínky splnit. Pokud stále není v pořádku. Pls test do svého počítače, nezapomeňte nainstalovat ovladač jako první. Pokud se pokusíte výše uvedené operace a stále není slo problém.pls, laskavě kontaktujte nás. Ne disput žádné Špatné recenze!!! díky

Q. Proč ENDOSKOPU může pracovat v počítači ,Ale nefunguje v mobilu ?

A. Pokud ENDOSKOPU nemůže fungovat s vaším mobilním telefonem. Ale Může pracovat s počítačem. To znamená, že váš mobilní telefon není zápas, A Endoskop je dobrý.

Otázka: Je tento endoskop dokáže pracovat s IOS mobilní telefon ?

A. Ne, to je pro Android.

Q. jaké Aplikace by měla být ke stažení ?

A. Pro android: https://drive.google.com/open?id=0B7hvC9EqzOpkcFlYYklfdl9hejg

Pro pc: https://drive.google.com/open?id=0B7hvC9EqzOpkNFlxZzJWOTVha2M

Více Doporučují:

 • Drát Typu: Měkký Drát
 • Značka: KERUI
 • Funkce 2: 6 nastavitelné Bílé Led diody
 • Funkce 1: IP67 Vodotěsné
 • Funkce 5: Mini Videokamery
 • Průměr Objektivu: 7mm
 • Certifikace: NIC
 • Původ: KN(Původu)
 • Délka Kabelu: 1M/1.5 M/2M
 • Funkce 4: Endoskop USB
 • Číslo Modelu: endoskop fotoaparát
 • Objektiv (mm): 7mm
 • Funkce 3: Android Endoskop

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší