Velkoobchod Pro NEC NP110 NP115 NP215.V230.V260.V300.VE280.VE281.VE282 Projektor čočky plastové sklo, optické čočky konvexní zrcadlo

Dostupnost: Skladem

524.48 Kč 487.78 Kč

Popis produktu

Vítejte v našem obchodě

Velkoobchod Pro NEC NP110 NP115 NP215.V230.V260.V300.VE280.VE281.VE282 Projektor čočky plastové sklo, optické čočky konvexní zrcadlo

Ps:máme všechny druhy plastových čoček,pokud to, co potřebujete, je ukázat na to,laskavě kontaktujte mě diretclty.děkuji.

Lodní způsob, jak vyjádřit

1. Zboží bude dodáno bez sledovací číslo v rámci 1-7 business pracovních dnů.po potvrdil platbu.

2. Zboží může být odesláno dle vašeho výběru.Pokud curiers nebo poštou s sledovací číslo.Budeme poskytovatel s aktualizované náklady na dopravu na vaši žádost.Následující je dodací doba pro jiný způsob dopravy.Pls kontaktujte nás přímo a budeme používat vaše preferované cesty.Spolupracujeme s více expresní přepravce v Číně.Tak můžeme získat další slevu na poštovné.

Platební podmínky:

1. TT

2. alipay

3. western union

Záruka a vrátit politice

1. náš produkt byl pečlivě inspeated u nás.Takže jsme rádi, že nabízíme našim kupujícího spokojenost.

2. Pokud položky jsou vadné.pls informoval nás do 3 dnů od doručení.Pls kontaktujte svého prodejce před vrácením produktů.Budeme buď výměnu nebo vrácení peněz po receupt vadné položky.Zákazníci jsou zodpovědní za zpáteční lodní náklady.

3.Můžete vrátit zboží k nám v rámci záruční den, pokud zboží bylo rozbité .

4. Pokud je zboží poškozeno v důsledku dopravní proces,nemáme zodpovědnost,ale budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl získat odškodnění od dopravní společnosti .

5. Po získání vrácené položky, vrátíme zákazníkovi u položky cena ( kromě náklady na dopravu do a z )

Zpětná vazba

Zpětná vazba je snídaně pro vítěze.Vaše zpětná vazba je velmi improtant pro náš rozvoj podnikání a odhadnout, jak můžeme dělat.Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás servis.Pokud jste satsdfied s našimi produkty a služby.

  • Číslo Modelu: NP110
  • Značka: KN-KESI

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší