SAMSUNG Originální Baterie EB-BG950ABE EB-BG950ABA Pro Samsung GALAXY S8 SM-G9508 G9508 G9500 G950U SM-G G Projekt Sen 3000mAh

Dostupnost: Skladem

246.79 Kč 200.01 Kč

Popis produktu

Tento produkt je zajištěno, že je koupil od Samsung výrobci mobilních telefonů, příslušenství, prodejní kanály , naprosto 100% originální původní.

Výrobce:Samsung

Atributy produktu: 100% Originální Originální

Typ baterie: EB-BG950ABE/ EB-BG950ABA(Tyto dvě baterie jsou univerzální a mají stejnou velikost)

Kapacita baterie: 30 00mAh

Mezní hodnoty napětí: 4,4 V

Kompatibilní s: Pro Samsung GALAXY S8 SM-G9508 G9508 G9500 G950U SM-G G Projekt Sen 3000mAh

Baterie Země Původu: Čína

Balení specifikace: bulk balení (bublinková obálka taška)

Důležité: Nové Lithium-Iontové baterie musí být PLNĚ NABITÁ a PLNĚ VYBITÁ 2 až 3 krát před tím, než se PLNĚ STABILIZUJE.Prosím, pamatujte, že nové Lithium-Ion baterie, plný výkon a dlouhou životnost je dosaženo pouze po 2 až 3 cyklech úplného nabití a vybití.Poté, co jste jít přes 2 až 3 cykly, budete nikdy muset stav baterie znovu!

Všechny hovoru a doba v pohotovostním režimu jsou přibližné, v závislosti na dopravce, nastavení sítě, síle signálu a vybraných funkcích.Hovoru a doba v Pohotovostním režimu bude nižší v Analogovém režimu, jak je uvedeno výše.

Důležité:

1. Nové Lithium-Iontové baterie musí být PLNĚ NABITÁ a PLNĚ VYBITÁ 2 až 3 krát před tím, než se PLNĚ STABILIZUJE.Prosím, pamatujte, že nové Lithium-Ion baterie, plný výkon a dlouhou životnost je dosaženo pouze po 2 až 3 cyklech úplného nabití a vybití.Poté, co jste jít přes 2 až 3 cykly, budete nikdy muset stav baterie znovu! 2. Všechny hovoru a doba v pohotovostním režimu jsou přibližné, v závislosti na dopravce, nastavení sítě, síle signálu a vybraných funkcích.Hovoru a doba v Pohotovostním režimu bude nižší v Analogovém režimu, jak je uvedeno výše. 3. Spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou.Pokud nejste spokojeni, nenechávejte negativní zpětnou vazbu v odvetu za vadný výrobek, nebo něco, co jste nečekali.Prosím, kontaktujte nás přes Severomont.cz zprávy a budeme rychle vyřešit záležitost. 4. W holesale prodávajícího jsou vřele vítány.Jsme profesionální továrna na výrobu baterií .Pokud si objednáte smíšené modely , Pls kontaktujte nás před námi.Cena bude rozumnější!Zde jsou některé FAQ: Q : tato baterie je opravdu originální?A : Ano, 100% originál.Nemáme AAA nebo OEM baterie.Oba jsou falešné, někdy velmi nebezpečné pro uživatele.

Otázka : Myslíte, že NFC funguje?A : Ano, pokud model původního mít NFC, naše každý model bude mít NFC čipy, když jste blízko s jinými produkty s NFC, který bude fungovat a přenos dat wireless.By jak, prosím, zapněte NFC fuction v telefonu nastavení.Q : vaše baterie jsou zcela nové?A : Ano, prodáváme pouze poslední let původní baterie, nový model pochází z poslední měsíc.Pokud nějaký obchod, cena je velmi levné, prosím, buďte opatrní, můžete zkontrolovat kovový kontakt, pokud je tma po použití 1 měsíců, které musí použité baterie.Q : Jak dlouho by měla obdržel jsem zboží a to trackable?A : všechny Naše zásilky pomocí letecké pošty, poštovné, a s plnou sledování záznamů.Na Eroupe normálně dýchá stát 15~25 dnů, Aby Amercian normálně stojí 15~25 dnů.Na Austrilia normálně stojí 15~25 dnů.Do Brazílie obvykle stojí 25~45days.Kontaktujte nás, Díky za vaši objednávku.Prosím, zkontrolujte, zda má nějaké poškození nebo funkční problém, pokud ano, stačí nás kontaktovat přes Severomont.cz messaging service.Prosím, být jisti, že budeme mít plnou odpovědnost.Jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nás Pozitivní komentář s 5-Hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení.Pokud se vám nelíbí,prosím, napište nám první.Zavazujeme se nabízet ty nejlepší produkty a služby.Doufám, že mají větší šanci, aby vám sloužit!

  • Číslo Modelu: EB-BG950ABE
  • Kompatibilní Značka: Samsung
  • Značka: Samsung
  • Certifikace Kvality: ce
  • Originální nebo Ne: Originální
  • Kapacita baterie(mAh): 2801mAh-3500mAh

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší