Tuya Zigbee Závěs Spínací Modul Inteligentní Život/Tuya Aplikace Dálkového Ovládání Práce S Alexa Google Domov Pro Roller Shutter Blind Motor

Dostupnost: Skladem

199.58 Kč 117.81 Kč

Popis produktu

Popis:

1.Použití s Mnohem Více Pohodlí:opravdu dobrá náhrada za jeden nový chytrý rolety spínač pro práci s vaší tradiční rolety spínačem realizovat inteligence.Také to může být připojen s vaším rolety závěrky motor elegantně ovládat vaše rolety.

2.Bezdrátové Dálkové Ovládání:Umožní dálkově ovládat připojené spotřebiče na váš mobilní telefon, ať jste kdekoli. To musí být použit s brána ZigBee 3.0. (Kompatibilní s Android&iOS.)

3.Hands-free Hlasové Ovládání:Kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home/Siri pro snadné hlasové ovládání,poskytuje inteligentní život pro ovládání žaluzie s mnohem více pohodlí.

4.Nastavení časovače:Převzít plnou kontrolu nad vaší rolety inteligentně pomocí funkce časovače na vaší Aplikace,která umožňuje otevřít / zavřít je na určitý čas automaticky. Automatizovat váš domov záclony přes 3 načasování typy:plány načasování,odpočítávání načasování a smyčka načasování.

5.Rodinné Sdílení:Jedno zařízení může být společná pro různé členy rodiny, to znamená, že ID je schopen ovládat více záclony,nebo více uživatelů může ovládat jeden závěs.Ovládání chytré domácnosti s členy své rodiny nebo přátele dohromady.

Specifikace:

Typ výrobku: Zigbee Modul Závěs

Napětí: 220-240V AC 50/60Hz

Proud: 3A

Power Zatížení:500W (Max.)

Provozní teplota: -10℃-+40℃

Případě, že teplota: Tc +80 ° C(Max.)

Provozní rozsah:≤200m

Ztlumí(W*D*H): 52*47*18 mm(bez klipu)

IP hodnocení: IP20

Obsah Balení:

Zigbee Závěs Modul*1(s montážní klip) Návod k obsluze*1 Poznámka:Motor není součástí,je třeba samostatný nákup.

Poznámky:

1.Prosím, zkontrolujte, zda váš motor je pomocí 4 drátů, než aby vaše objednávky(Poznámka:Motor není součástí,je třeba samostatný nákup.)

2.Tento rolety spínací modul nemůže pracovat s DC motorem.

  • Kamery Jsou Vybaveny: No
  • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
  • Značka: centechia
  • Původ: KN(Původu)

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší