SHGO HOT-Trysky pro Odpadní Olej Hořák, Těžký Olej, Trysky,Mistking Oil Spray Tryska,Kotle Spalovací Trysky,Odpadní Olej Hořák Nozz

Dostupnost: Skladem

454.09 Kč 367.82 Kč

Popis produktu

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Vlastnosti výrobku: použití stlačeného vzduchu k víření uvnitř trubek a smíchejte rozprašuje kapičky dopad.

Může produkovat malé Mini velikost částic mlhy částic při nízkém tlaku a nízké objemové podmínky.

Můžete ovládat proudění vzduchu a tlak nastavte sprej proudění, úhel natočení a velikost zrnitosti.

Od průchodu kapaliny z trysky je velký, to má dobrý proti-ucpání efekt. V těžké oleje, odpadní olej hořák, olej a další aplikační viskozita kapaliny atomizaci efekt je velmi dobrý.

Přehled produktu: Mosaz Sifon Vzduchu Rozprašování Paliva Olej Hořák Tryska je nízký tlak může sprej atomizace z nejlepších na nízký tlak vzduchu rozprašovacích trysek. Široce používán v ropy, těžké oleje, odpadní oleje, živočišné a rostlinné oleje, na bázi alkoholu paliva, hořáku systému, a pro petrolej, oleje atomizace.

Instalace

Kompresor by měl být schopen poskytnout alespoň 10% více vzduchu než specifikované hodnoty. Všechny palivové a letecké spoje musí být těsné. Žádné úniky, a to zejména v palivovém potrubí, bude mít nepříznivý vliv na výtah vlastnosti.

Tryska bude proudit buď v horizontální nebo vertikální poloze. Výtah vzdálenost pro vertikální montáž trysky se měří od hladiny kapaliny do konce (obličej) trysky. Výtah vzdálenost pro horizontální montáž je uvedeno v instalačním výkresu.

Pokud spalovacího aplikace neumožňuje použití konstantní úrovně zařízení, vynikající sprej vlastnosti mohou být získány pomocí měření paliva čerpadlo a vzduchový kompresor. Je také možné provozovat trysky v uzavřeném tlakovém systému s využitím tlaku vzduchu jak pro zvedání a rozprašování paliva.

Postřikovač Typ: Čerpadlo

Typ: Postřikovače

barva:zlatá

Materiál: kov

Číslo modelu: olej hořák tryska

Průtoková Rychlost: 2~60 L/h

Médium: olej a vzduch

Tlak vzduchu: 1.5~3 bar

Naneste na 1: surový olej, těžký olej, odpadní olej

Platí pro2: živočišné a rostlinné oleje

Platí for3: na bázi alkoholu paliva, olej, plyn

Detail Produktu:

Celková délka: 68mm

Přívod vzduchu:1/4 palce , prosím vložte hadici s Φ8mm

Plyn/Olej vstup: 1/8 palce , prosím vložte hadici s Φ6mm

Vrtání průměr: 2.0 mm

Obsah Balení:

1 * Hořák tryska

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší