2KS Králičí Děti Walkie Talkie Děti, telefon, Kapesní Vysílač 3 KM Dosahu Rádiového Interphone Dítě hračky pro chlapce, dívky Dárek

Dostupnost: Skladem

1 838.25 Kč 716.97 Kč

Popis produktu

Původu : CN(Původu)

Materiál : Plast

Plastové Typ : ABS

Model Číslo : MX-MJ11

Klasifikace : Intercom

Diskuse Rozsah : 3 km

Typ Položky : Hračky, Vysílačky

Věkové Rozmezí : > 3 roky starý

Pohlaví : Unisex,Chlapci a Dívky

Baterie: 4 AAA baterie (není součástí balení).

Vlastnosti : Vzdělávací Hračky,Dárek pro děti .Dárek k narozeninám

Balení produktu : Růžové a modré(bez baterie)

1. 【Dítě-Přátelský Design】 Elegantní, pestrobarevné dětské vysílačky v super roztomilý zajíček design, atraktivní pro dívky a chlapce.Odolný a netoxický ABS plastový materiál, a 0,5 W vysílacího výkonu přináší velmi nízké záření, 100% bezpečné pro děti k použití.Skvělé pro vnitřní i venkovní použití.Každý přijímač běží na 4 baterie AAA (není součástí balení).

2. 【Snadné Použití】 S minimální tlačítka a jednoduché rozhraní, naše vysílačky jsou velmi snadno ovladatelná, i pro malé děti.Jednoduché boční "push to talk" tlačítko, hladký stiskněte a uvolněte pro děti všech věkových kategorií, bude mít jejich komunikaci s lehkostí.

3. 【Dlouhý dosah A čistý Zvuk】 Zda chystáte se na camping proužek, nebo se jen baví kolem domu, děti milují 22 Kanály, vysílačky pro komunikaci s jejich rodinou a přáteli.Budou se těšit až 3 km nepřetržité komunikaci s čistým zvukem.

4. 【Další Funkce】 Dárek vaše dítě, neteř nebo synovec vysílačky!Navíc vestavěná LED svítilna, intuitivní LCD displej, VOX funkce a ovládání hlasitosti, tato sada je také vybavena CTCSS systém, který pomáhá chránit vaše děti před vnějšími vlivy.

5.【Přenositelnost a Skvělý Zákaznický Servis】 Váží 3,5 oz a měření 5.12* 2.24* 1.46 palce, vysílačky jsou kompaktní, lehké a vejde se pohodlně v malé ruce.S spona na opasek a šňůrka, jsou snadné, aby se na cestách, ale ne snadno ztratí.

2 X Hračka Vysílačky(Růžové a Modré)

Popis produktu

1. 【Dítě-Přátelský Design】 Elegantní, pestrobarevné dětské vysílačky v super roztomilý zajíček design, atraktivní pro dívky a chlapce.Odolný a netoxický ABS plastový materiál, a 0,5 W vysílacího výkonu přináší velmi nízké záření, 100% bezpečné pro děti k použití.Skvělé pro vnitřní i venkovní použití.Každý přijímač běží na 4 baterie AAA (není součástí balení). 2.【Snadné Použití】 S minimální tlačítka a jednoduché rozhraní, naše vysílačky jsou velmi snadno ovladatelná, i pro malé děti.Jednoduché boční "push to talk" tlačítko, hladký stiskněte a uvolněte pro děti všech věkových kategorií, bude mít jejich komunikaci s lehkostí. 3.【Dlouhý dosah A čistý Zvuk】 Zda chystáte se na camping proužek, nebo se jen baví kolem domu, děti milují 22 Kanály, vysílačky pro komunikaci s jejich rodinou a přáteli.Budou se těšit až 3 km nepřetržité komunikaci s čistým zvukem. 4.【Další Funkce】 Dárek vaše dítě, neteř nebo synovec vysílačky!Navíc vestavěná LED svítilna, intuitivní LCD displej, VOX funkce a ovládání hlasitosti, tato sada je také vybavena CTCSS systém, který pomáhá chránit vaše děti před vnějšími vlivy. 5.【Přenositelnost a Skvělý Zákaznický Servis】 Váží 3,5 oz a měření 5.12* 2.24* 1.46 palce, vysílačky jsou kompaktní, lehké a vejde se pohodlně v malé ruce.S spona na opasek a šňůrka, jsou snadné, aby se na cestách, ale ne snadno ztratí.

Funkce 1----Rušení Eliminátor Kód

Rušení eliminator kódy pomoci minimalizovat rušení tím, že vám s výběrem kódových kombinací.Pro nastavení kódu pro kanál: 1.Stiskněte tlačítko MENU, dokud kód začne blikat. 2.Stiskněte tlačítko vyberte kód 0-99 nebo 99-0. 3.Stiskněte tlačítko PTT pro uložení nastavení kódu.

Funkce 2---Zamknutí Klávesnice

1.Aby se zabránilo náhodnému změně vašeho nastavení rádia,stiskněte tlačítko VOLAT po dobu 3 sekund, nebo dokud VOLAT displeje a tam je "pípnutí" tón.Můžete si zapnout rádio zapnout a vypnout, nemůžete nastavit hlasitost, menu, a sledovat programy.Všechny ostatní funkce jsou zamčené. 2.Odemknout rádio,stiskněte tlačítko VOLAT po dobu 3 sekund, nebo dokud VOLAT je již zobrazen.A tam je "pípnutí" tón.Poznámka:Při uzamykání pouze tlačítko PTT a VOLAT, že jsou platné.

Funkce 3---Chcete-li nastavit vyzváněcí tón

1.Stiskněte tlačítko MENU tlačítko, dokud se c r 08 zobrazí ikona.Aktuální hovor tón nastavení bude blikat. 2.Stisknutím tlačítka (NAHORU/DOLŮ) změnit a slyšet vyzváněcí tón. 3.Stiskněte tlačítko PTT pro uložení.

Funkce 4---Hlasem Ovládané Vysílání(VOX)

Přenos je zahájen tím, že mluví do mikrofonu rádia místo tlačí PTT tlačítko. 1. Stiskněte tlačítko MENU 3 krát vstoupit do ovládání hlasem nastavení funkce. 2. Hlasové ovládání na úrovni 1-3 volitelné (nejnižší úroveň 1, nejvyšší úroveň 3 je vypnuto) Poznámka:Poznámka: Úroveň "N"(OFF) zakáže VOX Úrovně 1-3 nastavení citlivosti VOX obvodu použijte úroveň 1 v klidném prostředí,a použít úroveň 3 ve velmi hlučném prostředí.Můžete najít odpovídající úroveň citlivosti tím, že mluví do mikrofonu.

 • Baterie: No
 • Pohlaví: Unisex
 • Věkové Rozmezí: > 3 roky starý
 • Certifikace: CE
 • Klasifikace: Intercom
 • Materiál: Plastové
 • Funkce: Znějící
 • Číslo Modelu: MX-MJ11 Děti Walkie Talkie
 • Původ: KN(Původu)
 • Varování: NE
 • Typ Položky: Hračky Vysílačky
 • Mluví Rozsah: 3km
 • Plast Typ: ABS

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší