Klimatizace AC A/C Kompresor, Čerpadlo Magnetické, Elektromagnetické Spojky Řemenice pouze Cívka pro Suzuki Vitara Volvo S80 96*64*45*28

Dostupnost: Skladem

276.83 Kč

Popis produktu

Popis:

1.Aplikace: Suzuki Vitara Volvo S80 2.Velikost : 96*64*45*28 mm 3.Kompresor Model : 4.EYD # : EYDCC0010

POZOR: Prosím, přečtěte všechny podmínky a popis před cílem! Místní Celní poplatky nebo daně, které nejsou zahrnuty v produktech cenu. Kupující by měl platit dovozní daň odpovídajícím způsobem.

Fotografie:

Pozornost:

Před provedením objednávky,prosím, ujistěte se, že díl je stejný jako ten, který potřebujete. Pokud budete potřebovat pomoc, aby se ujistil, že tato část se hodí vaše vozidlo, prosím pošlete nám své staré části skutečné fotografie potvrdit, než si ji koupíte.

JAK KOUPIT ?

Q1: Jak můžete garantovat kvalitu? A: Všechny produkty musí projít přísnou kontrolu před tím, než jdou ven. Q2: Pokud se nám nepodaří najít auto a/c části sem,pls řekněte nám. A:1.Pls pošlete nám ur číslo dílu, pokud vím, u OEM číslo. 2.Pls pošlete nám ur fotografii, pokud u mít obrázky. 3.Pls řekněte nám ur přesný model vozu, pokud u nemají fotku nebo OEM Ne. Q3: Vrácení peněz: Jsme v našich silách, aby sloužit našim zákazníkům. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit všechny další přepravní poplatky a položky, vrátil se v jejich původní stav. Tak, před uvedením pořadí, ujistěte se, že díly se vešly vaše auto, aby se zabránilo zbytečné náklady.

E-mail níže:

  • Značka: EYONDER
  • Speciální Funkce: Chlazení
  • Typ Položky: A/C Kompresoru A Spojky

Recenze

Lucypmyo | 2021-01-08

Arrived super fast

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší