Vysoce Elastické Pohovka Kryt, Anti-Špinavé Pohovka Kryt, Polštář, Obývací Pokoj Sekční Rohu, Ve Tvaru L Modulární Pohovka Ručník

Dostupnost: Skladem

574.91 Kč 293.14 Kč

Popis produktu

Balíček obsahuje:

1 kus pohovka kryt výrobku je pouze pohovka kryt, s výjimkou polštář kryt. (Jednotková cena vztahuje pouze na 1 kus pohovka kryt, bez polštáře nebo další příslušenství. Pokud potřebujete potahy na polštáře, je třeba objednat samostatně.)

Velikost doporučení: Prosím, změřte, zda je vaše pohovka zahrnuje loketní opěrky, a pak vyberte velikost. Pokud nechcete měřit pohovka včetně područek, pohovka krytí bude menší než pohovka. Pro 1 osobu, délka pohovka by měla být v rozmezí 90-140 cm. Pro 2 osoby, délka pohovka by měla být mezi 145-185 cm. Pro 3 křesla délka pohovky by měly být 190-230 cm. Délka 4-místná pohovka by měla být 235-300 cm. Pro L-tvaru, nebo rohové nebo dvoudílný modulární pohovky, musíte si objednat 2-dílná sada. Velikost pokrytí bude záviset na délce AA, BB a CC linky. Například: pokud AA = 200 cm a BB = 160 cm, je třeba koupit 1 KS tří-sedačková pohovka kryt a 1 KS dvou-sedačková pohovka kryt. Naše pohovka kryty jsou vhodné pro pohovky s mezerou mezi sedadlem s opěradlem a loketní opěrkou. (Před nákupem, prosím, ujistěte se, že tam je velká propast na pohovce, aby se pěnové pásky vysuňte. Naše pohovka kryty nejsou vhodné pro sedací soupravy s mělké mezery.)

Účel: Tento základní sofa kryt může chránit a chránit nábytek od skvrny, opotřebení a poškození, aby se zabránilo poškození. To je ideální pro rodiny s domácími mazlíčky nebo lidi, kteří hledají cenově dostupný nábytek řešení ochrany. Dokonce si můžete koupit různé barvy a zdobí pohovku v závislosti na ročním období a nálady.

poznámky:

1. Velikost tlačítka: 2 povlaky na polštář, 2 povlaky na polštáře, ne pohovka kryty.

2. Ruční měření, 1-3 chyby jsou povoleny. V různých zemích/regionech mají různé velikosti, zkontrolujte prosím před nákupem.

3. Nemůžete si vybrat jednu z barevných tlačítek, prosím, kontaktujte nás.

Varování: Vyhněte se použití bělidla k čištění bydlení, a používat oblečení, podobné barvy.

  • Číslo Modelu: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Styl: Moderní
  • Materiál: 100% Polyester
  • vzor: TISKNOUT
  • Velikost: other
  • Výroba: Kombinace Kit
  • Vzor Typu: Rozmanité
  • Použitelné Pohovka: Sekční Pohovka

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší