ICozzier 4 Sloty pro Vyměnitelné Bambusové Hodinky Stojí S Zásuvka Multi-zařízení Nabíjecí Stanice pro i Hodinky,chytré telefony,Tablety,Notebooky

Dostupnost: Skladem

772.34 Kč

Popis produktu

iCozzier 4 Sloty pro Vyměnitelné Bambusové Hodinky Stojí S Zásuvka Multi-zařízení Nabíjecí Stanice a Kabel Organizátor Stojan Dock pro i Hodinky,chytré telefony,Tablety,Notebooky

Inovativní Design: Robustní postavil se zásuvkou a iwatch stojan, 4 sloty lze stabilně držet všechny vaše mobilní zařízení. Originální design dock mohou být použity na podporu tablet/telefon/iwatch/notebook,a organizovat nabíječka/příslušenství.

Odnímatelná Deska a iWatch Držák: Bez nutnosti nabíjení hodinky,můžete dát držák do základny,že by oba poskytují více prostoru pro vaše velké obrazovce telefonu nebo tabletu a provent hodinky držitel ztrátu.

Nepořádek-Odstranění: to vám pomůže dát své kabely a zařízení spolu bez jakékoliv zamotání nebo nepořádek.Pět nebo více zařízení jsou povoleny do jedné nabíjecí stanice

Eco-Friendly: Vyrobené z Bambusu ze Vzdálených Hor, odolné a Šetrné k životnímu prostředí

Multifunkční Organizátor Stát: Speciální základnu stojanu na skladování šňůry, nástroje nebo jiné malé předměty.Zásuvku udržet vaše sešívačky, sponky a další kancelářské potřeby v místě.

Prostorný základny: vnitřní prostor základny je vysoká až 30 mm, které mohou ubytovat větší elektronická zařízení,jeho prostor je 250x130mmx30mm.

(Nezahrnuje USB Nabíječka a USB Kabel,čtyři svislé desky jsou vyměnitelné, to vyžaduje manuální instalaci)

  • Materiál: bambus
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Držák
  • Značka: iCozzier
  • Balíček: Ano

Recenze

Kirill Zheboedov | 2021-01-13

Article arrived before the date. But arrived in bad condition. The carton was in good condition so lack well before sending.

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší