Více Materiálů Joni Vejce Nastavit Ženy Kegel Vaginální Cvičenec Svaly Zpřísnění Míč Crystal Rose Quartz Vejce Dropshipping

Dostupnost: Skladem

437.14 Kč 244.86 Kč

Popis produktu

Více Materiálů Joni Vejce Nastavit Ženy Kegel Vaginální Cvičenec Svaly Zpřísnění Míč Crystal Rose Quartz Vejce Dropshipping Jméno: Kegel Cvičenec Vaginální Zpřísnění Svaly Joni Vejce Velikost: 45*30 mm, 40*25mm, 30*20mm Jaké Jsou Joni Vejce ? Yoni Vejce: Nejlépe střežených tajemství čínského Královského Paláce Joni vejce, nefrit vejce, nebo láska vejce – jsou názvy pro krásné polodrahokamy kamene vytesaný do tvaru vejce a leštěné být nošeny uvnitř vagíny.Joni vejce také známý jako pochvy krystaly, jsou nástroje jak pro fyzické posílení, stejně jako metafyzické vzestupu. Starověké Čínské moudře poznamenal, že není žádný rozdíl mezi sexuální energie a energie životní síly (chi). Můžeme využít a kultivovat naše sexuální energie mít dalekosáhlý dopad na všechny oblasti našeho života. "Joni" je Sanskrtské slovo pro ženské genitálie, které znamená "posvátný prostor". Jeho symbolem byl uctíván ve Východních kulturách od starověku pro propůjčuje život, tvořivost a lásku. Budeme používat termín "yoni", aby přinést ocenění a uznání – tak často chybí v Západní kultuře – tvůrčí síla této magické části ženského těla drží. Nabízíme přírodní nefrit vejce, která jsou klasické joni vejce použity pro tisíce let, stejně jako mnoho dalších typů krystalů, jako je růže křemen, krevel, červený jaspis, unakite, a další. Procházet náš výběr, aby viděli, co k tobě mluví.

Proč bych měl použít Joni Vejce? Víš, že některé ženy, protože oslabené svaly pánevního dna by mohla trpí předčasnou vnitřní povislá, močové inkontinence a prolapsu, pokud nejsou řešeny včas? Oslabené svaly pánevního dna jsou způsobeny mnoha věcí, hektický životní styl, stres, genetika, předchozí zranění pánve, porod, kouření, pravidelná konzumace alkoholu, snížení hmotnosti, zvýšení tělesné hmotnosti, stárnutí, zvedání těžkých břemen, špatné držení těla a časté zácpy. Dělat cvičení pro udržení zdravé tělo je velké, nicméně některé ženy si neuvědomují, že to je stejně důležité, aby cvičení interně. Stejně jako hýždě, tváře a prsa, vagina začne se prohýbat v průběhu času. Takže to, zda je kegelovy cviky nebo Joni Vejce cvičení, dělat 10 minut cvičení každý druhý den s vaší Joni Vejce, bude to napomoci tomu, aby rozdíl. Ano, tam je předem forma cvičení s Joni Vejce, a to je volání vaginální silový trénink. To je, když žena připojí řetězec na vejce a také přikládá váhu na řetězec a používá její silné pánevní a poševní svaly získané od Joni Vejce cvičení držet váhu, která pomáhá vytvářet ještě silnější pánevní a poševní svaly. Jakmile technika je zvládl, to může být docela terapeutické a posilující zážitek. Jak budu mít prospěch z použití Joni Vejce? Joni Vejce aka Jade Vejce,Použití Joni Vejce může pomoci zvýšit krevní oběh v Yoni. Yoni vejce je ideální pro použití při cvičení, jógu, jogging nebo chůzi, jak se to zapojuje core a pánevní svaly neustále, zatímco vejce je uvnitř. Jaká je správná velikost pro mě? Pravdou je, že ženy se objevují ve všech tvarů a velikostí a jsou vždy mění. Není – jedna velikost vhodná pro všechny. Proto jsme za vaše maximální pohodlí při navrhování třech různých velikostech –malé, střední a velké. Nejlepší a nejvhodnější způsob, jak používat vejce je použití více než jednoho vajíčka, a někdy je vhodnější použít různé velikosti, ve stejné době. To bude poskytovat velké pohodlí a maximální požitek, zatímco pracuje na své intimní svaly. Což Joni Vejce je pro mě nejlepší? Která vejce jsou vás přitahuje nejvíc? ne podle barvy, ale podle pocitu. Neexistuje žádné správné nebo špatné odpovědi, pokud jde o výběr vaše Joni Vejce, věřit své intuici. Máme informace o léčivé vlastnosti každé vejce. Když přijde na fyzické výsledky vajec, každé vejce provádí stejně. 1.Přírodní Rose quartz:

2.Opál: 3.Přírodní Obsidián: 4.Přírodní Tiger eye: 5.Přírodní Red jasper: 6.Přírodní Unakite: 7.Přírodní Bílá crystal : 8.Přírodní Lapis lazuli : 9.Přírodní Strakaté kámen : 10.Přírodní Modrý bod kamene:

11.Přírodní Ametyst : 12.Přírodní Jižní jade: 13.Přírodní Bílé jade: 14.Přírodní Zelený fluorit:

15.Přírodní Aventurin: 16.Přírodní Golden sands kámen: Upozornění: 1.Vyplňte prosím správnou adresu a telefonní numtler, s cílem zajistit včasné dodání zboží do vašich rukou. 2.Po dokončení platby, bude zboží dodáno do 24~48 hodin(V pracovní dny) ,Pokud chcete změnit adresu,prosím, laskavě řekněte nám vaši aktuální adresu po zaplacení do 24 hodin. 3.Pokud jste z ruské Federace, prosím, zanechte Plné Jméno (jako Khuda Yana Petrovna),Plná adresa včetně vaše země a vaše Město, když uděláte objednávku,jinak zásilka bude odeslána zpět k nám,nemůžete přijímat to.Díky za pochopení! 4.Pokud chcete cancet objednávku(osobní důvody),prosím, vyberte 'l nechtějí tomto pořadí", protože jiných důvodů, bude mít vliv na náš obchod. Zpětnou vazbu: 1.Když se dostanete na pozemku,pokud jste spokojeni s objednávkou,prosím, dejte nám 5 hvězdiček ,je to největší povzbuzení pro nás. 2.Když se dostanete balíček,pokud máte nějaký problém, prosím neotvírejte sporu nebo odjezdem negativní recenzi, aby nás,prosím, kontaktujte nás poprvé, bude vám nejlepší po-prodejní servis .

 • Funcion3: Vaginální Zpřísnění Cvičení
 • Funcion1: Pánevního Dna Svalové Cvičení
 • Původ: KN(Původu)
 • Funcion5: Přírodní růženín(Růžový krystal)
 • Zdravotní Péče: Ano
 • Color1: Jak je znázorněno
 • Funcion2: kegel cvičení
 • Ženy, dárky: Ano
 • Značka: RuiTong
 • Dropshipping: Ano
 • Velkoobchod: Ano
 • Funcion4: Vaginální Ben Wa Míč
 • packgae: 3ks Joni Vejce Set
 • Typ Položky: Masáže & Relaxace
 • Jméno: joni vejce
 • Materiál: Přírodní crystal jade
 • Aplikace: vagina
 • Funcion6: Přírodní opál/Přírodní obsidian/fluorit
 • Číslo Modelu: joni vejce

Recenze

Fkmvfufvf | 2020-12-06

Order never arrived, no refund or reshipment of the order. I'm totally dissatisfied

1 / 5

Clearhappy | 2021-01-06

Shipping fast. Carefully packed in a shockproof package. The quality of the goods is wonderful! Chips, there are no uneven. Thank you!

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší