25mm/35mm/45mm Šířka Okna Dveří Spodní Samolepící Silikonové Gumové Těsnění Povětrnostním vlivům Strip Dveře Těsnicí Lišty Okna Těsnící Páska

Dostupnost: Skladem

162.67 Kč 123.61 Kč

Popis produktu

★★★Obvykle mohou být odeslány ve stejný den★★★ ? OMEZENÝ ČAS SLEVA!?

CHYSTÁME SE PRODAT 1000 KUSŮ ZA CO NEJNIŽŠÍ CENU. POZDĚJI, KURZ SE VRÁTÍ NA SVÉ PŮVODNÍ NÁKLADY.

POPIS PRODUKTU: Žádná Chyba A Prachu, odolný proti Povětrnostním vlivům A Vybavené: Počasí Stripping mohou být použity pro spodní, plyn, dveře a okna, udržet chyby ven, anti-prach, odolný proti povětrnostním vlivům a zvuková izolace, která vám čistý, relaxační, klidné a pohodlné prostředí. Čtyři Barvy jsou k dispozici. A to je snadno odtrhnout bez poškození povrchu lepidla Flexibilní A Bezpečné Materiál: vodotěsný flexibilní silikon, životního prostředí-příjemný materiál, žádné dráždivé vůně, chrání zdraví své rodiny. S tenký a měkký materiál, naše Těsnění Pás nebude mít vliv na použití dveře a okna. Snadno nastavit na délku, kterou potřebujete. Silnou Viskozitu A Odolné: Silný lepící podklad, non-odstraňování slizovitých látek, držet pevně, anti-skluzu, může být použit v extrémním počasí a práce na dlouhou dobu. Odtrhnout weatherstripping nesmí opustit lepkavé zbytky. 25mm,35mm,45mm, dvou šířkách jsou volitelné, 16.5 nohy délka pro výměnu. Široká Aplikace: Široce používané pro bezrámové posuvné dveře, skleněné dveře, plast-ocel okna a hliníková okna, dveře, práh, skříně, vestavěné skříně, sprchový kout dole, ložnice a koupelna. SPECIFIKACE: Barva: T /Bílá / Černá. Hmotnost: 125g / 175g /225 g. délka: 5m Velikost:25 mm-Šířka / 35 mm-Šířka / 45 mm-Šířka.

Toto bezrámové těsnění těsnění nám pomůže snížit hluk, Udržet teplo v místnosti se Zabránilo prachu do hrany dveří nebo okna Rozměry: 25 mm/45 mm x 5 m(16 ft) BALENÍ obsahuje: 1ks poznámka: Prosím, aby některé mírné měření odchylka vzhledem k ruční měření. Vzhledem k různým sledovat a světelný efekty, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.

  • Typ: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: Zimir

Recenze

Valavasilev | 2021-01-29

To see ask if it is effective

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší