3 Ks 125mm Poly Pásu Kotouč Brusný kotouč Barvy Odstraňovač Rzi Čisté Brusné kotouče pro Motocykly Odolná úhlová Bruska Auto

Dostupnost: Skladem

332.41 Kč 169.53 Kč

Popis produktu

modname=ckeditor Specifikace: Materiál: nerezová ocel, Hliník Barva: černá, fialová, modrá Průměr: přibl. 125 mm ,115 mm velikost Otvoru: přibl. 22 mm Zrnitost: 40 grit (střední zrnitosti) Max. otáčky:12200, 80m/s Funkce: Hard-nošení, nízká broušení hluk. Rovnoměrné broušení efekt, méně prachu. Rychle odstranit barvu nebo rez bez poškození původního povrchu. Odolné v použití. Vhodné pro většinu značek 125mm úhlové brusky. Používá se pro přípravu povrchu, klimatizace a dokončovací práce. Vynikající pro odstraňování barvy nebo rzi z auta panelů. Také skvělé pro použití na dřevěné povrchy nebo sklolaminát. Ideální pro auta, nákladní automobily, motocykly nebo lodě.

➤ Tento produkt používá vlákna pletivo jako nosič, a používá pryskyřice elastomeru, aby pevně připojit ostré abrazivní na vlákno ok. Při leštění tento produkt při vysoké rychlosti, abrazivní písek nebude odpadávat a je dlouhá životnost. To může být použit pro leštění oceli, plastu, nové vlákno výrobky, kámen, beton a jiné povrchy.

➤ Použít pro pneumatické nářadí.

➤ Leštění a zpracování složitých povrchů a hlubokých děr různých kovů nebo nekovů, vhodné zejména pro broušení konkávní a konvexní povrchy a boční plochy.

➤ Cup kolo: používá se k odstranění trny na lakovaný povrch a lakovaný povrch, zabývající se především v automobilových opravy, leštění betonu obrobků.

➤ Produkty jsou rozděleny do černé, fialové, modré

Popis:

Black diamond je high-pevnost opotřebení-odolné vlákno drátěné pletivo jako substrát, a pryskyřice elastomery a vysoce kvalitní karbidu křemíku jsou organicky v kombinaci pomocí speciálního procesu k formě s vysokou pevností, vysoce odolné proti opotřebení, ve tvaru plástve měkký brusný kotouč nepoškozuje povrch objektu, má rovnoměrné broušení platnost, jednotné zpracování efekt, odolnost proti opotřebení, silný odolnost proti vodě, silná plasticity a dobré měkkost. Je vhodný pro různé tvary těla k zemi. Méně prachu.

Otázka 1 : Milý prodejce, tam jsou 3 velikosti, zde jsou různé velikosti, je tam nějaký rozdíl?

Odpověď: úhlová bruska používá má různé specifikace, různé rychlosti a různé brusné plochy.

Otázka 2 : Proč je černá levnější?

Odpověď : Protože běžně používaný materiál je černá, modrá a fialová jsou více odolné proti opotřebení, a náklady na materiál se liší Balené v ceně: 1ks mlýnku wheelor3pcs mlýnek kola

  • Typ: Brusné Kotouče
  • Původ: KN(Původu)
  • DIY Dodávky: Obrábění kovů

Recenze

Noose1996 | 2021-01-21

Thank you very much! Delivery is very fast! Circles have not yet checked how I will try to Unsubscribe!

5 / 5

Silvio Jaksic | 2021-01-12

perfect

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší