Přenosný OBD GPS Lokátor, GSM Tracker OBD2 MV22 Track GPS Umístění Zástrčku Alarm Nízké Baterie překročení Rychlosti Alarm, Snadná Instalace

Dostupnost: Skladem

1 171.71 Kč 726.42 Kč

Popis produktu

Sledování V Reálném Čase

MV22 Podpora dva režimy polohování, GPS + LBS,GPS poloha přesnost

Zdarma Montáž Zdarma nabíjení

MV22 OBD GPS tracker zdarma vám ze složité instalace,přímo zapojte tento mini GPS tracker do vozidla OBD-II portu, aby si to práci.

Více Funkcí

Kromě GPS+LBS, dva způsoby polohování,obsahuje Zástrčku alarm,překročení Rychlosti alarm,Geo-plot,Hlasové monitor atd.

Doživotní Bezplatné Sledování Platformy

Webové stránky:http://www.micodus.net Mobile APP:skenování QR kód na obrázek a stáhněte si mobilní aplikaci,přihlaste se pomocí zařízení id (výše uvedené zařízení štítek) číslo a heslo; (původní heslo je :123456. Můžete upravit to).

Balíček Podrobnosti

Oteplování Tipy:

1. Balení neobsahuje SIM Kartu a SD Kartu, můžete si ji koupit od místního; 2. Naše MV22 jen může pracovat s 2G GSM sítě.Nepodporuje 3G, 4G Nebo 5G síť.Ujistěte se, že vaše SIM karta je vhodná pro sítě 2G; 3. Tyto země mají uzavřené sítě 2G: Singapur, Korea, Severní Korea, Japonsko, Nový Zéland a Austrálie.Pokud jste z těchto zemí, doporučujeme, abyste si vybrat 3G GPS tracker v našem obchodě.

Funkce:

GPS+LBS, Zástrčku Alarm, Více Geo-ploty, Hlasový Monitoring, Low Battery Alarm, SOS alarm, překročení Rychlosti Alarm, Real-time Sledování, Vibrační Alarm, ACC Změně Stavu Alarm

Vzhled

Nízká Hmotnost Mini Velikost Přenosný Multifunkční

GPS+LBS, Dva Způsoby Polohování

LBS povoleno, když GPS nefunguje.Můžete sledovat vaše auto, zda je uvnitř nebo venku, a je to přesnější.

Více Geo-ploty:

Kruh a Obdélník, můžete nastavit jej podle aktuální situace.Když přístroj vstoupí nebo opustí geo-fence oblast, textová zpráva bude odeslána na čísla SOS.Můžete omezit rozsah vašeho vozu je pohyb, který vám pomůže přesně znát aktuální situaci vašeho vozu.

Hlasové Sledování

Když na speciální čísla volání do zařízení a udržuje zvonění na 10s, přístroj bude zadat hlasový monitoring stavu.Můžete sledovat zvuk kolem zařízení na dálku, kdykoli budete chtít.

Více Alarmy

Zástrčku Alarm Když MV22 je připojen, spustí se alarm a oznámení budou zaslána čísla SOS a platformy.To vám pomůže věnovat pozornost stavu zařízení, a také může chránit vaše auto bezpečnost a zabránit ukradené auto od zloděje.SOS Alarm: V akutní případ, stiskněte tlačítko SOS pro 3s aktivovat SOS alarm.Pak přístroj pošle SOS SMS na přednastavená konkrétní čísla a pak vytočit čísla v cyklech, dokud se zvedla, což pomůže řešit nouzové situace a chránit vaši bezpečnost.GPRS Blokování Alarmu Když GPRS je blokování a připojení k Internetu nepracuje správně, zařízení bude posílat SMS na SOS číslo, které může připomínat stav GPRS a data o stavu nahrávání.Překročení Rychlosti Alarm: Pokud položku, kterou jste sledován, je více než rychlost v omezený čas a omezenou rychlostí, budete dostávat oznámení od zařízení.Můžete nastavit čas a rychlost sama.To vám pomůže rozvíjet dobré řidičské návyky a vyhnout se nepříjemným nehodám.Vibrační Alarm Pokud přístroj vibruje několikrát, vibrační alarm se spustí.Alarm bude odeslán na obě platformy služeb a SOS čísla.To vám pomůže znát stav svého auta, jestli tam je někdo jiný vibruje auto.Low Alarm Baterie Když přístroj pracuje pouze s baterií a zbývající kapacita baterie je nižší než 10%, bude zařízení odesílat nízký stav baterie alarm SOS číslo a platformy, to vám pomůže připomenout vám, abyste nabíjet zařízení a vyhnout se chybějící monitorování ACC Změně Stavu Alarm To je nahrávání pro ACC stav změnit.Když ACC změny stavu, zařízení bude posílat SMS na vás, který vám pomůže být si vědom stavu zapalování.

Real-time Sledování: Sledování pomocí SMS/APLIKACE/Web

Kdykoli a kdekoli budete chtít, můžete znát položky je místo v čase, což může pomoci opravdu dosáhnout sledování v reálném čase funkce.

Tři Způsoby Nahrávání Dat GPS

Můžete si vybrat způsob pro nahrávání dat GPS z nich podle své vlastní habits.By časový interval Podle dojezdové vzdálenosti Při jízdě úhel

Heartbeat Interval Nastavení

Obvykle potřebujeme heartbeat paketů udržovat spojení s provozovateli, bez této funkce, přístroj je pracovní stav bude off.V tomto stavu, zařízení vyšle Tep paketu každých pár minut, aby se zabránilo spojení z porušena, který vám pomůže, aby se zabránilo chybí data.

Statistiky Ujetých Kilometrů

Zařízení bude vypočítat počet ujetých kilometrů, kdy auto začne (ACC), který vám pomůže zaznamenávat vaše celkové dojezdové vzdálenosti, mohou zkontrolovat, jak daleko jste řízený.

LED Režimu Spánku

Pokud nechcete, aby VEDL normální zobrazení, můžete nastavit LED režimu spánku.V tomto režimu, LED dioda nebude blikat.To je vhodné, aby skrýt zařízení a pomůže ušetřit energii.

Zjištění Poslední Polohy Před Statického Stavu

Když auto je statické, budete dostávat informace o poloze ze zařízení, to vám pomůže rychleji a přesněji zjistit, kde jste zastavili auto.I v případě, že auto je odcizené, jakmile auto je o statický stav, můžete okamžitě vědět, kde vaše auto je.

 • Anténa: Vestavěný GPS antény, GSM quad-band antény, anténa Bluetooth
 • Velikost Obrazovky: Pod 2 Palce
 • Velikost Položky: 45(L)*22.5(W)*30(H)mm
 • Paměť: 64MB
 • Gps Modul: Ano
 • GSM Frekvence: 850/900/1800/1900 MHz
 • GPS typ: GPS Tracker
 • Baterie: 50mAh/3,7 V Lithium-polymerová baterie
 • GPRS: Třída 12, TCP/IP
 • GPS Kanálu: 66
 • Životnost Baterie: 30 Hodin A Nahoru
 • Napětí: 12V
 • Přesnost Umístění: méně než 10 metrů
 • Název Modelu: MV22
 • Zástrčku Alarm: Ano
 • Rozsah napětí: 9-36VDC
 • Speciální Funkce: Internetové Připojen
 • Pohotovostní Proud: 5mA
 • GPS Zeměpisné Poloze: Evropa
 • Značka: prazata
 • Ven Moc: W

Recenze

Dchuetnez | 2020-12-12

works as said, very good tracking. 100

5 / 5

Petermcdonald1 | 2020-08-24

działa poprawnie,można ustawić odświeżanie,zadzwonić i słyszeć rozmowy w pojeździe(nie polecam),cała lista komend i ustawień dostępna w internecie.

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší