Asic ZEC Miner Antminer z9 Mini 10k Sol/s 300W Equihash S PSU Lepší než S9 S9K T9+R4 T17e S17e Z9 Z11 A9 M20S M21 M3 S17 E9

Dostupnost: Skladem

4 034.46 Kč

Popis produktu

Přečtěte si před nákupem: Všichni ruští klienti jsou bez daně. Ruské objednávky doprava přes CDEK (Čína Rusko Express),Jsme se vypořádat s vlastní clearace pro vás, aby se zabránilo vlastní problém. Takže Rusko může klient koupit,a my lodní rychle.A CDEK dodací lhůta je třeba asi 3-4 týdny ,takže Rusko klienty trpělivě čekat, Popis Produktu:

Přepravní list:

1. Antminer Z9 Mini 10k Sol/s (Použité) 1 KS

2. 750W Napájecí zdroj 1KS Produktu Zobrazení: poznámka:

Cena důlní stroje často liší v závislosti na takových proměnných, jako je směnný kurz, phantom měna cen, a obtížnosti sítě. Nepřijímá žádosti o vrácení daně nebo výnosy.

Po-prodejní servis:

1. Díky speciální zboží, žádné náhrady nebo se vrací jsou přijímány po porodu

2. Vzhledem k výkyvům na trhu, ceny výrobků může být upravena kdykoliv po nákupu. Nepředpokládáme povinnost předchozího oznámení a vyrovnání cen.

3. Použitý stroj zaručujeme moc a moc parametry, ale vzhled není zaručena. Prosím, zvažte před nákupem.

záruční servis:

1. 90 dní od data odeslání

2. Pokud je v záruce, vadné horník může opravit to zdarma; po záruční době, stroj se musí zaplatit za opravy podle aktuální situace.

3. Následující události zaniká záruka: Zákazník poprvé odebere/nahrazuje jakýkoliv komponent sám o sobě; škody způsobené bleskem nebo přepětí; spálené části na toulavého desky nebo čipu; horníci/desky s plošnými spoji/komponenty infiltrovat kvůli mokru Nebo koroze a poškození.

4. Platit přepravní poplatky při zasílání náhradních dílů během záruční doby

5. Pokud máte jakékoliv dotazy, po obdržení balíčku, prosím, komunikovat s zákaznický servis.

zásilky : 1. Doprava zdarma default, DHL 2. O hodnota prohlášení: 1KG--2KG -------15USD 2KG--8KG-----------35USD 8KG ---20KG-------------50USD 3.Speciální požadavky, prosím, kontaktujte zákaznický servis.

  • Balíček: Ano
  • Značka: xinhou
  • Typ Přepínače: Ethernet
  • Číslo Modelu: Antminer Z9mini
  • Původ: KN(Původu)

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší