MINCO TEPLA 220V 16A LCD Programovatelné Teplé Podlahy Elektrický Regulátor Digitální pro Podlahové Vytápění Vzduch v Místnosti Termostat 2 ks

Dostupnost: Skladem

728.56 Kč

Popis produktu

M6.716 termostat řady jsou týdenní programovatelný typ. Můžete nastavit až šest časových obdobích, a může si vybrat manuální ovládání a dočasné kontroly provozní režim! Všechny jsou na vaše přání!!!

Můžete také zájem: MINCO TEPLA 220V 16A LCD Programovatelné Teplé Podlahy Elektrický Regulátor Digitální pro Podlahové Vytápění Vzduch v Místnosti Termostat 2 ks

Technické Údaje: Napětí: AC230V spotřeba Energie: 2W rozsah Nastavení: 5 ~ 90 stupňů celsia Omezení rozsah: 5 ~ 99 stupňů celsia (tovární nastavení: 35 ° c) Spínací diferenciál: 0.5 ~ 10 stupňů celsia (tovární nastavení: ± 1 stupeň celsia) Okolní teplota: -5 ~ 50 ° c stupeň Ochrany: IP20 materiál pouzdra: nehořlavý materiál PC

Balíček zahrnuje: 2 x Pokoj termostaty s čidly

Termostat Obrázky:

Termostat údaje:

Montážní Kroky:

Dopravu zajistíme dodání po zaplacení projít sledování rizik. S cílem chránit jak kupující a prodávající, Severomont.cz potřebuje 8-24 hodin pro ověření platby. Objednávky budou odeslány do 3 pracovních dnů (kromě víkendů a svátků), jakmile vaše platba je vyklizena Severomont.cz.

Zpětná vazba

Jsme obvykle nechat possitive zpětnou vazbu s Pěti Hvězdami pro každého zákazníka. Podporovat zdravé Ali společenství, a povzbudit nás, pro větší zlepšení, bychom ocenil, kdyby jste mohli udělat totéž na nás! Vaše příznivé a Pět Hvězd zpětná vazba je vysoce ceněn. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, uveďte, prosím, nám příležitost vyřešit problém před odjezdem NEUTRÁLNÍ nebo NEGATIVNÍ zpětnou vazbu, nebo OTEVŘENÍ SPORU na místě

FAQ

1. Pokud si objednám tento výrobek nyní, kdy obdržím?

Uusually budeme posílat produktu do 3 pracovních dnů. Poštovné dní potřebuje 15~60 pracovních dní, aby se dospělo. Pokud potřebujete naléhavě, prosím, kontaktujte nás dříve, než budete platit, mohli bychom použít rychlejší způsob dopravy, ale cena bude vyšší.

2. Potřebuji to pro svou ložnici s podlahovým topením kabelem, bude to fungovat?

Tento thermsotat může ovládat 3500W max. Prosím, spočítejte kabelové celkový výkon a porovnat. To je v pořádku, pokud je napájení méně než 3500W.

3. Proč to nefunguje, když jsem ji přijmout?

Všechny termostaty před vyslal jsou přísně testovány. Pokud tam je opravdu žádný termostat, který nemá ' t práce, prosím, kontaktujte nás do 7 dnů od vás obdrží. Pokud se ukázalo být naše odpovědnost, budeme odeslat nový jeden pro zdarma nebo vyjednat částečnou náhradu nebo plnou náhradu(bez nákladní dopravy).

4. Viděl jsem stejný od jiných dodavatelů, proč tvoje jsou drahé?

Za prvé, naše termostat byl prodán za 6 let, kvalita je velmi slíbil. Materiály, které používáme jsou importovány PC oheň-odolný materiál, který je ten nejlepší pro termostat.

Za druhé, existuje šarže stejné termostaty jako je ta naše, které jsou falešné a podřadné zboží.Povrch se změní na žlutou, po použití času a mají potenciál safity problémy. Takže prosím, věnovat pozornost, když uděláte výběr.

5. Co když se mi nelíbí to, když jsem si to?

Přijímáme tě poslat zpátky, ale je třeba zaplatit oba způsoby nákladní dopravy a případné náklady během cesty, stejně jako daně.

6. Bude tento termostat přijít s čidlem nebo bych měl koupit samostatně?

Všechny termostaty přijde s odpovídající senzor. Také jsme mohli nabídnout pouze thermstat nebo pouze snímač, pokud budete potřebovat.

7. Nechci, aby moje objednávka teď, prosím, zrušit to.

Pokud si ho objednat, ale ještě platit, bude to zruší sám konečně. Pokud máte již platí, je tam dvě situace:

1) pokud jsme již poslali váš produkt, a to je na cestě, a my nejsme schopni ji získat zpět, nebudeme náhrady plně (bude počítat naše ztráty a pak se rozhodnout, jak moc náhrada je ok)

2) Pokud ještě jsme to poslal ven svůj produkt, nebo to byl poslal, ale jsme schopni se dostat to zpět bez jakýchkoli nákladů, budeme se plnou náhradu.

8. Ahoj, chci si objednat 100ks, jaká je cena?

Budeme calcuate cenu se speciální slevou a vyberte si vhodný způsob dopravy (jako je FEDEX, DHL, UPS, nebo SF) .

 • Programovatelné: Ano
 • Styl: Zavěšení Na Zeď
 • Aplikace: Elektrické podlahové topení termostat
 • Pracovní Napětí: AC220~240V 50/60Hz
 • Číslo Modelu: M6.716
 • Bydlení Materiál: Anti-hořlavý PC
 • Značka: MINCO TEPLA
 • Teorie: Regulátor Teploty
 • Použití: Vnitřní
 • Napájení Typ: NIC
 • Velikost Displeje: 2.0 - 3.9 Cm
 • Max. Měření Teploty: 70°C - 99°C
 • Typ Displeje: Digitální
 • Maximální Proud: 16A

Recenze

Learnmore3 | 2021-01-22

Went for more than 2 months. Work.

5 / 5

Kusumoto6 | 2020-09-09

It came in 12 days. The goods are packed, all whole. I'll put it in a week, but I think everything will be ok, already a dozen of these chronothermostats have put and are working. Important!!: this is the same chronothermostat valtek article Vt. ac709.0.0, only the label is different, and the price is twice as much. Settings and connections, kishochki, form factor, everything is the same.

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší