Nový USB /AV-OUT/ HDMI/ MIKROFON Gumový Kryt pro Canon EOS 500D / Rebel T1i / Kiss X3 část Fotoaparátu

Dostupnost: Skladem

214.38 Kč 188.63 Kč

Popis produktu

O Nás

Naše společnost se nachází v Číně, je odhodlána digitální fotoaparáty a videokamery ZRCADLOVKY opravy dílů. Mnoho z našich výrobků jsou nahrané na mém obchodě, pokud máte zájem o produkty fotoaparát díly, prosím, neváhejte nás kontaktovat!

O Velkoobchod

Pokud budete chtít zakoupit velké množství zboží od nás, můžete nás přímo kontaktovat prostřednictvím zprávy. Upřesněte model , značka, název a množství, které potřebujete, pak naše zákaznické oddělení vás bude kontaktovat do 48 hodin,a nabízíme vám ty nejlepší diskontní ceny.

Poštovné A Dodání

Existují dvě úrovně přepravní služby jsou k dispozici na Ali Express: urychlené lodní dopravy, standardní lodní dopravu.

- Urychlené Lodní dopravy, Dodací Doba je 3-7 pracovních dnů.

- Obyčejné Poštovné Dodací Doba je 7 - 25working dnů.

Nejvyšší kvalita; Konkurenční cena; Nejlepší a Včasné služby; Důvěryhodný prodejce. Všechny položky budou kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním .

  • MPN: Neplatí
  • UPC: Neplatí
  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: W360 W370 W510 W530 W560 W570 W610 W670 Card Slot

Recenze

Wika2699 | 2021-02-11

Not as soft and pliable as the original. If bent it holds shape slightly, meaning that sometimes on getting it out and back you have to coarse it slightly into the shape, but it fills the opening nicely without anything sticking out of place.

4 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší