E85 konverzní kit 4cyl s Studený Start Asst vysoce kvalitní palivo e85 konverzní kit DHL EMS zdarma cena od Asmile

Dostupnost: Skladem

2 912.10 Kč 2 533.55 Kč

Popis produktu

flex fuel conversion kit

palivový systém conveter E-85

Pokud jde o naše Továrna :

Shenzhen Asmile Technology Co., Ltd je jedním z předních výrobců video dohled, zpracování obrazového signálu, DVR mobilní a CMS software na světě, poskytující globální zákazníkům vysoce kvalitní produkty v oblasti video dohledu, zabezpečení a sledování vozidel, jakož i zákaznicky orientované služby a řešení k vytvoření přidané hodnoty pro zákazníky prostřednictvím posílení konkurenceschopnosti a široký rozvoj v globálním trhu.

>> KIT E85 PRODEJNÍ místa:

1. POSTAVEN V TEMP. SNÍMAČE;

2. STUDENÝ START ASST / Studené Startování Motoru Asst ;

3. 4, 6, 8 Cyl modely s konektorem typy;

4. CE schválené a v souladu s Evropskými směrnicemi

4. Kvalitní, s průmyslovou nejdelší 5 let\' záruka výrobce ;

5. flex fuel ethanol alternativní paliva s Konkurenční cena;

ETHANOL VÝKON TM E85 Flex Fuel Converter umožňuje benzín pouze vozidel pro provoz na ethanol jako alternativní palivo. Tento produkt instaluje jako plug and play zařízení ve vozidlech, systém Vstřikování paliva, prostřednictvím přesměrování signálu z. E. C. M. do vstřikovačů paliva. Nabízíme OEM výrobní služby pro světové distributory na E85 průmyslu, v současnosti hledáme zodpovědného distributorů / prodejců, s solidní zkušenosti v ethanolu konverzní kit podnikání. Naše soupravy jsou nejspolehlivější na trhu. Při použití konverzní kit na vaše auto, budete vidět okamžité zvýšení koňské síly. Budete také všimnout, podstatně hladší volnoběžných otáčkách motoru. Pro více informací o náš produkt, pls naleznete na našich produktu, uživatelské příručce nebo návodu k instalaci.

>> Charakteristické rysy níže:

** Systém pracuje na svých vozidel OBD2 emisí a paliva mapovací systémy, které vytváří automatizovaný přechod mezi plyn a etanol. Vzhledem k tomu, palivová mapa je automaticky nastaveno pro vaše vozidlo, stačí vyplnit kterýkoli směsi ethanolu a benzín si vybrat;

** Lepší řešení na stávající vozidla a také nové a různých technologií jako výrobci automobilů vyjít; soulad s Multi-Displacement System (MDS), u benzínových motorů;

** Nízké teploty. Studené Startování Motoru Asst.;

** To má kód, který se přizpůsobí vozidla, že pokles válců pro lepší palivo hospodářství;

** To má kód, který hodinky pro nevyzpytatelné, matoucí signály a vypne provozu, dokud problém zmizí. Toto je bezpečnostní funkce, aby se zabránilo povodním;

** To má novou funkci, která stabilizuje napětí signál do mikroprocesoru v případě, že zákazník má vysokou amp čerpat (velký stereo, atd.)

Naše ethanol konverzní kit je plně automatizační systém pro každé palivo mix mezi benzínu na e85, které nebudete potřebovat žádné další nastavení na naše sestavy.

Naše soupravy se PRAVÁ zima začíná asst. technologie a s vestavěným temp. sensor. Že soupravy budou, samozřejmě, být snadné pro vaše studeném startu motoru, kdy temp. klesá pod 10C.

Naše soupravy jsou CE schválen a Všechny naše e85 kit výrobků s průmyslovými nejdéle 5 roků záruka výrobce (5 let\' na desce a zbytek jeden rok na jiné mechanické díly, jako jsou kabelové svazky a konektory).

>> Produkty\' detaily ukazovat:

Nabízíme kompletní série e85 konverzní sady, které se skládají ze 4, 6, 8 Cyl modely s typy konektorů k dispozici pro EV1, EV6, Nippon Denso, Delphi, Toyota a Honda.

pls zanechte nám zprávu, co ty konektory potřeboval, díky!

Bere na vědomí, před vaší objednávky:

1. Naše e85 kit je kompatibilní s 98% benzínových vozidel s elektronickým vstřikováním paliva, vyrobené after1990 ( není kompatibilní se systémy K-Jetronic / Přímé Vstřikování / Karburátory ).

2. Náš kit je vhodný pro typické potrubí vstřikování paliva benzínové motory, s DC12V baterie, vstřikovače paliva\'s, impedance 9-22Ohms. Částečné třídy s 4V DC napájení, není vhodné, aby naše soupravy.

>> Jaké Konektory Potřebuji? (jen pro orientaci) ;

>> pokud nevíte, je lepší zkontrolovat motor konektor osobně a řekněte nám, konektor, co jste potřebovali;

>> Balení:

používáme Neopren (SBR ČR) e85 Kit bag jako balení, to může ušetřit hodně na náklady na dopravu pro vás, myslím, že;

VŠECHNY NAŠE VÝROBKY 100% TESTOVÁNY NAŠE TESTOVACÍ LAVICE PŘED PORODEM, BEZ OHLEDU NA TO, JEDEN KIT NEBO 1000KITS.

>> AFQ:

1. wich signály na ecu dělá tento produkt ? než začnu prodávat něco, co jsem chcete vyzkoušet produkt,ers jde do wich auto ? Můžeš mi poslat seznam wich připojit souprava bude fungovat s vaším autem původní systém vstřikování paliva a bude vytvářet další injekci impuls, aby se vaše auto hořet na ethanol e85. Sada nezmění vaše auto původní tovární ECU settingand nebude poškodit vaše ECU. Pro typy konektorů na různých autech, pls odkazovat na PDF soubor seznamu 2. A jak upravit, když řidič auta, směs nebo vyměnit palivo? kit funguje na naftu od benzínu až do e85, není třeba dělat další úpravy, v naší továrně. 3. kolik drátů na na krabici? Pokud se box připojuje do vstřikovačů, kde se vstřikovače dráty připojit ? pro 4Cyl kit, tam bude 4 kabel drát, a pro 6cyl kit, bude 6. Pokud nainstalujete sadu na vaše auto, budete muset připojit náš kit kabel drát s autem původní vstřikování paliva konektory. 4. jak funguje box vědět, kdy palivo se změnilo?

  • Číslo Modelu: e85
  • Značka: safeguide
  • Typ Položky: Kabely

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší