Sada pro šití panenky Pugovka panenka Ursula diy, своими руками, рукоделие, творчество, хобби, увлечения, тильда, игрушка, шитье, выкройка, мастер-класс, подарок

Dostupnost: Skladem

306.02 Kč 223.40 Kč

Popis produktu

★ S Pugovka panenky, šití, budete trávit čas na fascinující koníček a vytvořit krásné hračky vlastníma rukama. Naše sady na výrobu panenek bude originální dárek, hračka pro dítě, nebo ozdoba interiéru.

★ Růst hotové panenky je cca 25 cm.

★ Obtížnost 2 z 5. doporučený věk od 14 let.

★ Sada obsahuje: pletené zboží pro tělo panenky, tkaniny pro oblečení a obuv, vzory panenky a oblečení, krok-za-krokem návod s foto, vlasy z tresky 50 cm, oči, knoflíky, příslušenství.

★ Balení: plastový box.

★ Šicí technologie: sada je vhodná pro začátečníky, panenka je šitá na jednoduchá technika, vzor hlavu a tělo je z jednoho kusu. Hlavy mohou být plněné nebo vložen пенопластовый koule s průměrem 6 cm, to bude zjednodušit úkol při balení tělo.

★ To bude nutné, kromě: vlákno je zvláště silný, vlákno je maso-barevné a barvu látky, plniva, jehla je dlouhá pro stanovení ruce a nohy, mizející značku, пенопластовый míč D 6 cm (volitelný).

Tam může být drobné změny v konfiguraci v závislosti na dávce dodání.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Severomont.cz neumožňuje prodejci z Ruska poslat do jiných zemí.

Můžete si objednat do jiných zemí na našich webových stránkách dodavatele, napište nám na Instagram nebo e-mailem dodavatele

  • Značka: Pugovka Panenka
  • Původ: RU(Původu)

Recenze

Isabelle Aube1 | 2021-02-03

доставка восемь дней ,порвали коробку ,т к просто была в полиэтиленовом пакете ,но не чего не повредили . буду шить ,позже добавлю отзыв

5 / 5

Kissy119 | 2020-11-06

Delivery week. All the way corresponds to the description. The set is excellent. The seller combined two orders, for which special thanks.

5 / 5

Blenderonthestrip | 2020-11-15

It came very quickly. With the seller did not communicate

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší